26. 5. 2023

Vyhlašujeme rozsáhlou akci zaměřenou na odstranění graffiti přímo v okolí Vašeho domu

Víte, že pokud graffiti odstraníte do 48 hodin od posprejování, jeho opakování se blíží k 0 %? Ano, je tomu skutečně tak! Jde o odborný výzkum opírající se o údaje vědců z více než 100 měst po celém světě. A víte, že odstranění graffiti z fasády Vašeho domu nemusí být vůbec tak časově náročné, jak si možná myslíte?


Odstraňování graffiti probíhá za běžného provozu. Není zapotřebí zábor pro chodník ani jiné omezení obyvatel domu či chodců. Pracovníci AUSTURu na místě nepotřebují přívod vody ani elektřiny, vše si vozíme s sebou! Pracujeme dvoufázově, protože profesionální a šetrné odstranění graffiti, a navrácení barev a vlastností původního podkladového materiálu, potřebuje dva dny. Pokud Vám někdo tvrdí opak, nevěřte jeho tvrzení a spolehněte se raději na firmu s 30 lety zkušeností!

Den 1:
Kontaktujete nás a popíšete Váš problém s graffiti. Pro urychlení můžete zaslat fotografie. Zhodnotíme situaci a navrhneme nejvhodnější postup řešení, domluvíme čas zásahu a přijíždíme na domluvenou adresu. Zásah probíhá dvoufázově — první den graffiti odstraníme, necháme materiál vyschnout, abychom viděli, zda je vše do hloubky odstraněno.

Den 2:
Druhý den naměříme přesnou barevnost odstínu naším spektometrem, díky kterému můžeme připravit správný odstín originálního podkladu. Obnovíme původní podkladový materiál, případně aplikujeme i preventivní antigraffitový nátěr. Celá zakázka je tímto zdárně ukončena a Váš majetek je opět jako před posprejováním graffiti. Vystavujeme fakturu.


Zpět na výpis novinek


 

Vše si vozíme s sebou!

Na místě nepotřebujeme přívod vody ani elektřiny!

© 2024 AUSTUR s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Zásady zpracování souborů cookie Zásady zpracování osobních údajů